Szybki koniec pucharowej przygody

W niedzielę rozegrane zostały mecze w ramach I rundy Pucharu Polski. Niestety, nasi zawodnicy zakończyli swój udział w tegorocznej edycji rozgrywek przegrywając z Sejfem 1:3.

To nie był dobry mecz w wykonaniu naszej drużyny, choć początek dał nadzieję na naprawdę dobry wynik. W 2. minucie spotkania Kamil Szulc wykorzystał piłkę, którą zagrał mu Konrad Kulik i umieścił ją w bramce przeciwnika. Niestety, w tym momencie nasza przewaga zaczęła szybko maleć aż w końcu to przeciwnik zaczął dyktować warunki. Po kilkunastu minutach gry sędzia podyktował pierwszy rzut karny - dla Sejfu. Strzelec wykorzystał okazję i wyrównał na 1:1. W pierwszej części spotkania padła jeszcze jedna bramka. Połowa zakończyła się wynikiem 1:2.

W drugiej części meczu nadal przeważał przeciwnik, choć Czarni zdołali wypracować kilka sytuacji, które mogły zakończyć się golem. Bramka na 1:3 to kolejny rzut karny podyktowany tuż przed końcowym gwizdkiem.

Jak to mówią - pierwsze koty za płoty. Oby teraz było już tylko lepiej.