I runda Pucharu Polski: Sejf Słowackiego 66 Piotrków

Przed nami I runda Pucharu Polski na szczeblu okręgu piotrkowskiego. Niestety, przy losowaniu szczęście nam nie sprzyjało - zmierzymy się z jedną z najsilniejszych drużyn poprzedniej edycji.

Sejf Słowackiego 66 Piotrków to drużyna niezrzeszonych zawodników, z których niektórzy mają bogatą ligową przeszłość. W poprzednim sezonie okazali się czarnym koniem rozgrywek. W awansie do półfinału przeszkodził im czwartoligowy Mechanik Radomsko. Pokonali kolejno drużyny KS Grocholice (6:1), LKS Lubochnię (2:1), Start Niechcice (4:0) i Świt Kamieńsk (2:0). W ćwierćfinale musieli przełknąć gorycz porażki przegrywając z Mechanikiem 1:4. Jak poradzą sobie w tym sezonie? O tym przekonamy się już niebawem.

Do rywalizacji przystępuje 26 drużyn, jednak tylko połowa z nich zdoła awansować do kolejnej rundy. Czy wśród nich znajdzie się nasza drużyna? Tego życzymy sobie i Wam - kibicom naszego klubu.

Mecz odbędzie się w niedzielę (31.07) o godzinie 17:00 na obiekcie Concordii Piotrków w Piotrkowie przy ul. Żwirki 6.

Zapraszamy na mecz!