Czarni znakomicie z Unią Sulmierzyce

W sobotnie popołudnie Czarni zmierzyli się z reprezentantem sieradzkiej klasy okręgowej. Mecz kontrolny rozegrany został na sztucznej murawie w Kleszczowie. Unia Sulmierzyce, zajmująca obecnie wysokie, 3. miejsce w swojej lidze, nie miała żadnych szans w starciu z naszym zespołem. Zespół z Sulmierzyc odniósł porażkę 1:4.

Po 15. minutach gry Czarni zaskoczyli bramkarza świetnie wypracowaną akcją. Kamil Szulc doskonale dograł piłkę Kubie Dobrakowskiemu, a ten skierował ja prosto w siatkę rywala. Okazję do podwyższenia wyniku Czarni mieli już chwilę później, kiedy sędzia podyktował rzut karny dla naszego zespołu. Niestety szansy nie udało się wykorzystać. Chwilę później błąd na rywalu wymusił Michał Stępień, który następnie przejął piłkę i zagrał do Szulca, a ten zdobył bramkę przeciwnika i podwyższył przewagę. Po 30 minutach gry, na 3:0 wstrzelił się Stępień, a na deser gola do szatni zdobył dla Czarnych zawodnik testowany, po rzucie rożnym.

Unia była bezradna wobec ataków Czarnych. Zdołała odpowiedzieć jedynie jednym trafieniem w 70. minucie.

Mecz kontrolny zdecydowanie wypadł pomyślnie. Teraz przez Czarnymi kolejny reprezentant klasy ,,O'' Juvenia Wysokienice.