Turniej powiatowy dla Grabicy

W niedzielę, 5 lutego, Czarni Rozprza wzięli udział w Turnieju o Mistrzostwo Powiatu w Halową Piłkę Nożną. Jak przystało na Mistrzów Gminy, nasi zawodnicy godnie reprezentowali Gminę Rozprza. Ostatecznie uplasowali się na miejscu drugim.

Prócz Czarnych w turnieju udział wzięły jeszcze trzy drużyny: Motor Bujniczki, Grabka Grabica i drużyna niezrzeszonych z Woli Krzysztoporskiej. Czarni odnieśli dwa zwycięstwa w meczach z Motorem Bujniczki (1:0) i z Wolą Krzysztoporską (2:0), natomiast ulegli Grabicy (1:2). Lepsi od Czarnych byli jedynie zawodnicy Grabki, którzy wygrali dwa mecze i jeden zremisowali (z Wolą Krzysztoporską). Taki układ wyników sprawił, że miejsce pierwsze przypadło Grabicy, drugie Czarnym, a następie kolejno uplasowali się Wola Krzysztoporska i Motor Bujniczki.

Ponadto bramkarzem turnieju, kolejny raz, wybrany został Bartłomiej Kulik.

Zdjęcia z turnieju dostępne tutaj