Jakub Dobrakowski zdyskwalifikowany

Karą dyskwalifikacji na 3 mecze objęty został nasz pomocnik Jakub Dobrakowski za niesportowe zachowanie w kierunku sędziego głównego podczas meczu z Omegą Kleszczów dnia 10.09.2016 roku. Przypomnijmy, że Dobrakowski w ostatnich minutach gry obejrzał czerwoną kartkę i opuścił boisko. Na posiedzeniu Wydziału Dyscypliny OZPN'u 15.09.2016r. ukarany został za swoje naganne i nieodpowiedzialne zachowanie.

Pomocnik Czarnych karę odbywa od 11.09 br.. Ma zatem za sobą jeden mecz. Przypomnijmy, że w 6. kolejce nasza drużyna pauzuje więc Dobrakowskiego na pewno nie zobaczymy jeszcze 1. i 8.10 w spotkaniach kolejno z LKS Mierzyn i wyjazdowym z Victorią Woźniki.

GKS Czarni Rozprza potępia zachowanie Jakuba Dobrakowskiego i ma nadzieję, że podobne zachowanie nie będzie mieć miejsca w przyszłości.