20. urodziny Pawła Szulca

Dziś swoje 20. urodziny obchodzi pierwszy bramkarz naszej drużyny Paweł Szulc. Z tej okazji startujemy z nowym cyklem artykułów ,,Krótka Piłka", dzięki którym będziecie mogli lepiej poznać naszych zawodników.

Choć jego pierwszym klubem był GKS Bełchatów, to swoją przygodę z piłką nożną zaczynał na rozprzańskim boisku, gdzie jako 6-latek na treningi przychodził ze starszym bratem Kamilem. Później trafił do GKS Bełchatów, gdzie spędził większość swojego życia i gdzie odnosił swoje największe sukcesy. Wytrwały, zdeterminowany i ambitny. Na boisku za każdym razem zostawia serce. Tak w kilku słowach można opisać naszego jubilata. Poza piłką nożną uwielbia e-sport, a wzoruje się na dobrze zorganizowanej jego zdaniem reprezentacji Polski.

Paweł, z okazji urodzin życzymy Ci samych szczęśliwych dni, realizacji wszystkich celów i sukcesów zarówno sportowych jak i osobistych. Wiele radości, zdrowia i uśmiechu. Bądź zawsze najlepszą wersją samego siebie!

Oto pierwsza w historii Krótka Piłka z Pawłem Szulcem!