Wysoka przegrana na koniec

W ostatnim przed przerwą zimową meczu ligowym Czarni odnieśli porażkę z liderem RKS Radomskiem. Na wyjeździe Czarni przegrali 5:0.

Już w 6. minucie spotkania gospodarze pokazali, że to oni będą kontrolować ten mecz. Mimo starty bramki pierwsza część spotkania w wykonaniu Czarnych była mimo wszystko bardzo dobra. Niestety, nie na tyle, żeby zatrzymać tak silnego rywala. 16. minuta i Radomsko prowadzi już 2:0, a kolejne 10 minut później ponownie umacnia przewagę. To był niewątpliwie zimny prysznic dla naszych zawodników, a morale zespołu wyraźnie spadły. I było to widać, bo słabsza gra zaowocowała kolejną straconą bramką. Po przerwie jednak Czarni podnieśli się i stanęli z nowymi siłami do walki. W 55. minucie stracili co prawda kolejną bramkę, ale do końca spotkania walczyli o każdą piłkę.

Czarni wystąpili w składzie: Bartłomiej Kulik, Konrad Kulik (80'), Michał Grzybowski, Karol Kowalczyk, Hubert Rogowski (46'), Mateusz Dąbrowski (58'), Mateusz Baryła, Jakub Turniak, Daniel Szymczyk (86'), Michał Stępień (62'), Kamil Szulc (73')

oraz Mariusz Zaor (46'), Piotr Laszczyk (58'), Bogusz Kapliński (62'), Kacper Łukasik (73'), Mateusz Herman (80'), Bartłomiej Łęgowiak (86') i Piotr Pyć.