Czarni zwyciężyli Motor Bujniczki

Za nami spotkanie rewanżowe z Motorem Bujniczki, które odbyło się w zimne niedzielne popołudnie. Mimo brzydkiej pogody mecz przyciągnął na trybuny sporą grupę kibiców, a Czarni zapisali na swoim koncie kolejne trzy punkty.

Mecze z Motorem nigdy nie były łatwe dla Czarnych, choć właściwie ciężko podać tego przyczynę. Mimo tego że to nasz zespół zawsze był faworytem tych spotkań, nie zawsze wynik odzwierciedlał założenia. Tym razem Czarni nie mieli większych problemów z pokonaniem rywala, choć dość ciężko było wstrzelić się w jego bramkę. Pierwszy strzał, który pokonał bramkarza gości oddał w 30. minucie spotkania Bogusz Kapliński. Świetną piłkę dograł mu Michał Stępień.

W drugiej połowie bliscy wyrównania przeciwnicy byli w 65. minucie, kiedy po dobrej akcji zdołali przedostać się do pola karnego Pawła Szulca. Paweł wyszedł do napastnika, jednak ten zdążył kopnąć piłkę. Kierującą się w stronę bramki piłkę w ostatniej chwili wybił Piotrek Laszczyk, który tym zagraniem znacząco wpłynął na losy spotkania. Czarni podwyższyli przewagę 10 minut później. Podanie Mateusza Dąbrowskiego na gola zamienił Michał Stępień i tym samym ustalił wynik spotkania. Choć wydawało się, że kolejna bramka to tylko kwestia czasu, niestety żaden ze strzałów nie minął bramkarza gości.

Galeria zdjęć z meczu z Motorem Bujniczki

Czarni wystąpili w składzie: Paweł Szulc (86'), Jakub Turniak (76'), Karol Kowalczyk, Michał Grzybowski, Mateusz Jaros (79'), Jarosław Pawlik (55'), Michał Stępień, Mateusz Dąbrowski (84'), Konrad Kulik, Bogusz Kapliński, Kamil Szulc

oraz: Piotr Laszczyk (55'), Kacper Łukasik (76'), Tomasz Pisarek (79'), Marcin Żwański (84'), Bartłomiej Kulik (86').