Koniec w pięknym stylu

Za nami ostatnia z zaplanowanych na rundę jesienną, 13. kolejka piotrkowskiej klasy ,,A''. Czarni w pięknym stylu pokonali LKS Wolę Krzysztoporską 7:0 i umocnili się na pozycji wicelidera.

Choć pogoda nie sprzyjała na stadionie w Rozprzy zgromadziło się wielu kibiców. Z pewnością nie mogli być zawiedzeni, bo wynik jak i gra Czarnych były pierwszorzędne. Od samego początku nasi zawodnicy ruszyli do ataku, a bramka wisiała w powietrzu. W 14. minucie doskonałą sytuację strzelecką stworzył Łukasz Szurgot, który z rzutu wolnego dośrodkował piłkę w pole karne tuż przed bramkę. Na nodze miał ją Kamil Szulc i gdy wszyscy widzieli już piłkę w siatce nie wiadomo skąd pojawił się obrońca Wolanki i uratował swój zespół przed stratą bramki. Czarni zdołali się jednak wstrzelić już 10 minut później, a konkretnie piłkę do siatki rywala posłał Jakub Dobrakowski, któremu doskonałą piłkę dograł Michał Stępień. Kilka minut później na 2:0 podwyższył Bogusz Kapliński, a asystował mu Kamil Szulc. Przed gwizdkiem kończącym połowę wstrzelił się też i Kamil, któremu piłkę zagrał Piotr Laszczyk.

Drugą połowę otworzyły dwie bramki Szulca. Pierwsza z nich padła w 59. minucie, obrońcy Wolanki nie zdołali dogonić naszego napastnika i zostawili bramkarza ,,sam na sam" z naszym ekspertem od takich zagrań. Drugi gol padł już dwie minuty później, a Kamilowi odwdzięczył się Bogusz, który zagrał mu doskonałą piłkę. Szulcowi nie pozostało nic innego jak ponownie umieścić piłkę w bramce rywala. Kolejną sytuację strzelecką zakończoną zdobyciem bramki przeciwnika stworzył duet Stępień - Laszczyk, z czego ten drugi został autorem gola. Następnie 5 minut później asystował przy bramce Kamila Szulca, który ustalił wynik meczu.

Gra Czarnych naprawdę może się podobać. Rundę jesienną kończymy na 2. miejscu tabeli tracąc zaledwie punkt do obecnego lidera Omegi II Kleszczów. Nad miejscem  trzecim Czarni zachowują przewagę 7. punktów, co oznacza, że rundę wiosenną zaczną z pewną swobodą gry.

Zdjęcia z meczu z LKS Wolą Krzysztoporską

Czarni wystąpili w składzie: Bartłomiej Kulik, Jakub Turniak 80', Jarosław Pawlik, Łukasz Szurgot, Mateusz Jaros 80', Piotr Laszczyk, Konrad Kulik, Michał Stępień 80', Jakub Dobrakowski 51', Bogusz Kapliński 80' i Kamil Szulc

oraz: Piotr Krasoń 51', Mateusz Świstak 80', Michał Biegański 80', Robert Duraj 80', Bartłomiej Łęgowiak 80', Paweł Szulc.