Analiza Przeciwnika #15: Szczerbiec Wolbórz

Dopiero co opadły emocje po zwycięstwie nad wiceliderem w 17. kolejce klasy ,,O'', a już przyszedł czas kolejnego starcia. Już za kilkanaście godzin rozpocznie się pojedynek między Czarnymi Rozprza a Szczerbcem Wolbórz. Mecz rozegrany będzie na terenie przeciwnika. Żeby lepiej przygotować się do meczu zapraszamy do przeczytania krótkiej Analizy Przeciwnika!

Aktualnie Szczerbiec Wolbórz plasuje się na 11. pozycji tabeli z dorobkiem 15 punktów na koncie. Wydaje się to średnim wynikiem po 16 rozegranych do tej pory meczach. Klub z Wolborza zaliczył zaledwie 3 zwycięstwa, 6 remisów i 7 przegranych. Zawodnikom przeciwnika udało się 18 razy wstrzelić w bramkę rywala, ale aż 29 razy wpuścili go do swojej bramki. Daje to ujemny bilans bramkowy -11.

Jesienią to Czarni triumfowali na własnym obiekcie wygrywając 1:0. Wcześniej w meczach ligowych spotkaliśmy się już dość dawno - w sezonie 2010/2011, kiedy to Czarni grali w klasie ,,O" jeden sezon. Wtedy dwukrotnie przegraliśmy ze Szczerbcem 1:0. Szczerbiec Wolbórz rozgrywa mecze w klasie ,,O'' nieprzerwanie od 2008 roku.

Tydzień temu, w 17. kolejce, Wolbórz przegrał ze Startem Lgotą Wielką 3:0 na terenie przeciwnika.

Czarni powalczą dziś o ważne trzy punkty. Przy zwycięstwie naszej drużyny i korzystnych wynikach pozostałych meczów Czarni mogą awansować aż o dwie pozycje, na czwarte miejsce tabeli. Żeby tak się stało jutro musimy pokonać Szczerbiec, Lechia musi przegrać bądź zremisować z Polonią Piotrków, a Włókniarz Moszczenica przegrać bądź zremisować z liderem, RKS Radomsko.

Kibicujmy naszym!

Mecz odbędzie się w sobotę, 21 kwietnia 2018 roku o godzinie 17:00 w Wolborzu.

Pozostałe spotkania 18. kolejki klasy ,,O'':

Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - Omega II Kleszczów               21 kwietnia, 17:00

Zapał Krzętów - Start Lgota Wielka                                                 22 kwietnia, 13:00

Astoria Szczerców - GUKS Gorzkowice                                         21 kwietnia, 17:00

Świt Kamieńsk - Gerlach Drzewica                                                 21 kwietnia, 15:00

Polonia Piotrków Trybunalski - Lechia II Tomaszów Mazowiecki    21 kwietnia, 17:00

Włókniarz Moszczenica - RKS Radomsko                                     22 kwietnia, 17:00