Zmiany na czele GKS Czarni Rozprza

Niedzielne Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze wyłoniło nową władzę GKS Czarni Rozprza. Rezygnację z funkcji Prezesa złożył Piotr Duszyński. Zmiany pojawiły się również w składzie członków Zarządu klubu.

Nowym Prezesem GKS Czarni Rozprza został Robert Herman. Członkowie Zebrania jednomyślnie opowiedzieli się za jego kandydaturą. Robert od wielu lat związany jest z rozprzańskim środowiskiem piłkarskim. Wierzymy, że jego zapał do pracy i chęć zmiany Klubu na lepsze zaowocują już w najbliższej przyszłości.

Absolutorium uzyskał ustępujący Zarząd w składzie: Prezes Piotr Duszyński, Wiceprezes Piotr Jagiełło, Juliusz Łukasik - Sekretarz, Bartłomiej Kulik, Adam Szulc, Jacek Szulc, Mariusz Turniak.

Ponownie w składzie Zarządu znaleźli się panowie Adam Szulc, Mariusz Turniak, Jacek Szulc, Juliusz Łukasik i Bartłomiej Kulik. Pojawił się również powiew świeżości - w skład Zarządu poza nowym Prezesem wszedł również przedstawiciel interesów zawodników Konrad Kulik oraz dotychczasowa kierownik drużyny Barbara Katulska.

Obowiązki Wiceprezesa powierzono Barbarze Katulskiej, a Sekretarzem został Konrad Kulik. Funkcję Skarbnika pełnić będzie Juliusz Łukasik.

Nowy Zarząd podczas pierwszego posiedzenia omówił kierunki rozwoju klubu oraz sprawy organizacyjne związane ze zbliżającym się jubileuszowym rokiem dla klubu. Jedno jest pewne - nadchodzący rok będzie absolutnie wyjątkowy!

Na ręce nowego Zarządu składamy najlepsze życzenia - zapału do pracy, sukcesów i nieustępującej motywacji do zmian na lepsze!