Zaczynamy przygotowania do wiosny

Weszliśmy w Nowy Rok, podsumowaliśmy poprzedni i wyznaczyliśmy cele na kolejny. Tak zrobił również trener naszej drużyny, Marcin Szulc. Wyznaczył cele, ułożył plan przygotowań, a teraz pora na jego realizację. Co wiemy o przygotowaniach Czarnych do rundy? Na pewno będą dynamiczne. Trener Szulc zaplanował bowiem aż siedem meczów kontrolnych.

Na pierwszy trening zawodnicy przyjdą już 15 stycznia. W hali w Rozprzy spotkają się o 18:00. Wtedy wystartują przygotowania do rundy rewanżowej. Na pierwszy sparing nie musimy długo czekać. Już 27 stycznia zagramy z Czarnymi Rząśnia. Tydzień później zobaczymy naszą drużynę w meczu z dobrze znanym nam przeciwnikiem ligowym, Świtem Kamieńsk. 10 lutego Czarni podejmą Unię Sulmierzyce. Nasi zawodnicy na boiskach spędzą też tegoroczne Walentynki podejmując LKS Mierzyn. Z KS Niedośpielin zmierzymy się 17 lutego, a tydzień później zagramy z MLKS Konopnica. Ostatni z zaplanowanych sparingów odbędzie się 3 marca a naszym przeciwnikiem będzie Motor Bujniczki.

Plan sparingów

27 stycznia Czarni Rząśnia
3 luty Świt Kamieńsk
10 luty Unia Sulmierzyce
14 luty LKS Mierzyn
17 luty KS Niedośpielin
24 luty MLKS Konopnica
3 marca Motor Bujniczki

Przeciwnicy wybrani przez trenera są nam dobrze znani. Z niektórymi z nich mierzymy się regularnie w rozgrywkach ligowych, pucharowych lub meczach sparingowych.

Plan przygotowań jest wypełniony po brzegi, co gwarantuje nam sportowe emocje już od pierwszych chwil nowego roku. Jak myślicie, czy okres przygotowawczy przyniesie nam niespodzianki?