Tylko remis z Lechią II Tomaszów

Podziałem punktów po remisie 0:0 zakończyło się spotkanie Czarnych Rozprza z Lechią II Tomaszów. W zimny, deszczowy dzień żadna z drużyn nie zdołała wstrzelić się w bramkę przeciwnika i zagarnąć dla siebie kompletu punktów. Czarnych kosztowało to spadek na czwarte miejsce tabeli.

Choć sytuacji bramkowych nie brakowało, to zdecydowanie brakowało wykończenia akcji. Tak w skrócie opisać można grę Czarnych w sobotnim meczu. Sytuacje stwarzała też Lechia, ale tutaj skutecznie dostępu do bramki bronili defensywni zawodnicy naszej drużyny.

W najbliższą sobotę Czarni zmierzą się na wyjeździe z RKS Radomsko i będzie to ostatnia okazja do zobaczenia w akcji naszej drużyny w tej rundzie. Wiele może się jeszcze zmienić w tabeli klasy ,,O'' - Czarni w przypadku wygranej z RKS'em i przegranej lub remisu Polonii Piotrków mogą wrócić na miejsce trzecie, jednak w przypadku przegranej z Radomskiem prawdopodobnie utracą zajmowaną czwartą pozycję.

Mecz 13. kolejki piotrkowskiej klasy ,,O'' odbędzie się w sobotę (4.11) o godz. 13:30 w Radomsku.