TRZY PUNKTY W KAMIEŃSKU!!!

I pierwsze zwycięstwo AD 2018 za Nami!

W sobotnie popołudnie przy wreszcie wiosennej aurze Czarni zagrali wyjazdowy mecz ze Świtem Kamieńsk. Po zaciętym, wyrównanym boju Nasz Zespół pokonał faworyzowanych gospodarzy 1-0. Mecz nie obfitował w wiele sytuacji podbramkowych. Większość zagrożeń oba zespoły stwarzały po stałych fragmentach gry. Gola na wagę 3 punktów zdobył Karol Kowalczyk, skutecznie dobijając własny strzał z rzutu karnego. W ten sposób znakomicie uczcił narodziny swojej córeczki!  Podwójne gratulacje!!!

Wcześniej Kowalczyk trafił z rzutu wolnego w słupek, a Kamil Szulc zbyt długo zwlekał ze strzałem w sytuacji sam na sam z bramkarzem gospodarzy. W meczu zadebiutował w drużynie Damian Rzeźnik.

Czarni zagrali w składzie:

Szulc P., Rogowski, Herman, Grzybowski, Kulik K., Dobrowolski / Stępień/ , Dąbrowski/ Laszczyk/, Kowalczyk, Szymczyk/ Kapliński/, Łukasik K.,/ Rzeźnik/ Szulc K.

Czarni zdobyli bardzo cenne punkty, które przybliżyły nas do celu, jakim jest utrzymanie w klasie okręgowej.

Piotr Kościelny