Triumf nad Victorią

Czarni pokonali Victorię Żytno w ostatnim meczu kontrolnym. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:0.

W pierwszej połowie do ataku ruszyli zarówno gospodarze jak i goście, jednak to nasz napastnik zdołał pokonać bramkarza rywali. W 43. minucie prowadzenie Czarnym dał Kamil Szulc. Po przerwie przeważali zdecydowanie Czarni, co nie oznacza jednak, że Victoria przestała atakować. Wręcz przeciwnie - kilka dobrych interwencji zaliczył nasz nowy bramkarz - Paweł Szulc. W 76. minucie spotkania Michał Stępień zdołał podwyższyć przewagę i jednocześnie ustalił wynik meczu.

Mecz zdecydowanie należał do tych przyjemnych dla oka. Nasi zawodnicy naprawdę dobrze prezentowali się w ostatnim przedligowym sprawdzianie, co widać z resztą po wyniku. Nieszczęśliwa do tej pory Victoria Żytno wreszcie została pokonana. Mamy nadzieję, że ten wynik uda się utrzymać także w ligowych zmaganiach.

Zdjęcia z meczu z Victorią Żytno

Czarni wystąpili w składzie: Paweł Szulc, Mateusz Jaros, Mateusz Herman, Łukasz Szurgot, Piotr Krasoń, Jakub Dobrakowski, Piotr Laszczyk, Michał Stępień, Michał Kabziński, Kamil Szulc, Rafał Kazimierski, Tomasz Pisarek, Tomasz Miler, Michał Biegański, Mateusz Świstak, Bogusz Kapliński, Marcin Żwański, Krzysztof Aleksandrowicz i zawodnik testowany.