Świt Kamieńsk także pokonany

W niedzielę Czarni rozegrali swój czwarty sparing. Tym razem naszym rywalem był przedstawiciel piotrkowskiej klasy ,,O'' - Świt Kamieńsk. Mimo, że mecz był zacięty i tym razem Czarni nie dali wydrzeć sobie zasłużonego zwycięstwa.

Mimo zmęczenia po ciężko przepracowanym tygodniu nasi zawodnicy dali z siebie wszystko już od pierwszych minut gry. Świt dotrzymywał kroku Czarnym, a gra toczyła się równomiernie na obu połowach. Wynik meczu otworzył w 9. minucie zespół z Kamieńska, jednak już 10 minut później Michał Stępień strzelił dla Czarnych bramkę wyrównującą. Kolejne gole zobaczyliśmy dopiero w drugiej część spotkania. Parę chwil po gwizdku rozpoczynającym Świt ponownie wyszedł na prowadzenie. I znów historia zatoczyła koło - cztery minuty później wyrównał Michał Stępień. Za jego przykładem poszedł również Karol Kowalczyk i ustalił tym samym wynik meczu.

Czarni nie próżnują - widać to po wynikach. Wygrana ze wszystkimi trzema reprezentantami klas okręgowych na pewno buduje i motywuje do dalszej pracy. A już w najbliższy weekend czeka nas sparing z LKS Mierzyn.