Pierwszy test zdany śpiewająco

Czarni pewnie pokonali LKS Wolę Krzysztoporską w pierwszym sparingu! Do przerwy nasza drużyna zdołała strzelić tylko dwie bramki, jednak po przerwie mogliśmy zobaczyć prawdziwie strzeleckie widowisko.

W 5. minucie wynik meczu otworzył Kamil Szulc. Do końca połowy gra toczyła się praktycznie w środku pola, z kilkoma groźnymi sytuacjami zarówno dla nas jak i przeciwnika. W 45. minucie rzut karny wykorzystał Kamil Szulc

Wynik drugiej połowy otworzył Piotr Laszczyk charakterystycznym dla niego, pięknym strzałem z dystansu. W 55. minucie było już 0:4, bo Kamil Szulc ponownie umieścił piłkę w siatce rywala. Nie musieliśmy długo czekać na kolejne bramki. W 62. minucie swojego pierwszego gola (choć niestety jeszcze nieoficjalnego) zdobył Mateusz Świstak. Dwie minuty później ponowie trafił Szulc. Mateusz wykorzystał swoją świetną tego dnia dyspozycję i zapisał na swoim koncie drugiego gola. W końcówce strzelał jeszcze Konrad Kulik, a tuż przed gwizdkiem końcowym Bogusz Kapliński

Mecz zakończył się wynikiem 0:9. Z pewnością możemy uznać to za świetny rezultat. Kolejnym ważnym i trudnym sprawdzianem będzie mecz z Sejfem Słowackiego 66 Piotrków w ramach Pucharu Polski w niedzielę, 31.07

Czarni wystąpili w składzie: Bartłomiej Kulik, Mateusz Jaros, Krzysztof Aleksandrowicz, Konrad Kulik, Marcin Szulc, Michał Biegański, Piotr Krasoń, Piotr Laszczyk, Mateusz Herman, Rafał Kazimierski, Mateusz Świstak, Kamil Szulc, Bogusz Kapliński, Radosław Szczepański i 3 zawodników testowanych.