Pierwsze punkty w pięknym stylu

Mamy to! Czarni zdobyli pierwsze punkty w klasie ,,O''. I to w jakim stylu! Świt Kamieńsk na własnym obiekcie pokonali aż 6:1. Zwycięstwo to cieszy tym bardziej po ostatnich niepowodzeniach.

Od początku spotkanie kontrolowali Czarni. W 5. minucie prowadzenie naszej drużynie dał Konrad Kulik i jak na kapitana przystało zapisał się na liście strzelców w okręgówce jako pierwszy. W 29. minucie Daniel Szymczyk podwyższył na 2:0 i tym samym można było spokojnie rozgrywać kolejne akcje. Chwilę potem Szymczyk dał piłkę Stępniowi, ten wykorzystał podanie i na boisku zrobiło się 3:0.

Drugą połowę rozpoczął rzut karny dla gości, a strzelca doskonale wyczuł Paweł Szulc i obronił jedenastkę. Chwilę potem w bramkę gości wstrzelił się Karol Kowalczyk, a sędzia podyktował kolejny rzut karny dla Świtu. Tym razem szczęścia zabrakło i musieliśmy wyciągnąć piłkę z siatki. Po 10 minutach przyszedł jednak czas na pierwszą ligową bramkę Kamila Szulca. Kolejny gol wisiał w powietrzu, a jego zdobywcą okazał się Mateusz Baryła, który tym samym ustalił wynik spotkania.

Czarni wystąpili w składzie: Paweł Szulc (90'), Jakub Turniak, Michał Grzybowski, Karol Kowalczyk, Daniel Szymczyk, Mateusz Baryła, Bogusz Kapliński (65'), Michał Stępień, Piotr Laszczyk (47'), Konrad Kulik (80'), Kamil Szulc oraz Mateusz Dąbrowski (47'), Mariusz Zaor (65'), Kacper Łukasik (80'), Piotr Pyć (90') i Hubert Łukasik.