Nowe twarze w drużynie, czyli kilka słów o zmianach kadrowych

Już tylko kilka dni dzieli nas od wznowienia rozgrywek ligowych i pierwszego wiosennego meczu Czarnych. Czas powiedzieć kilka słów na temat transferów dokonanych podczas przerwy zimowej.

Na początek zajmiemy się przedstawieniem nowych twarzy. Do naszego zespołu jako pierwsi dołączyli 22-letni zawodnik reprezentujący dotychczas barwy czwartoligowej Polonii Piotrków Trybunalski - Karol Kowalczyk oraz 25-letni gracz z Luciążanki Przygłów - Mateusz Dąbrowski. Obaj zawodnicy zdołali zdobyć pierwsze gole dla Czarnych w meczach kontrolnych.

Poza doświadczonymi zawodnikami do Pierwszej Drużyny dołączyło też dwóch juniorów - wychowanków. Są to 17-letni Kacper Łukasik oraz 16-letni Przemysław Banasiak.

Jedynie Rafał Kazimierski nie zdecydował się na wznowienie treningów. Nikt poza nim nie opuścił zespołu.

Za pomoc w przeprowadzeniu dwóch transferów Czarni składają podziękowania dla: p. Piotra Duszyńskiego, p. Adama Szulca, p. Rafała Rużyckiego, p. Krzysztofa Biegańskiego, p. Artura Kurowskiego, p. Jacka Szulca, p. Tomasza Kabzińskiego, p. Juliusza Łukasika, p. Juliana Miszteli, p. Jana Listwonia, p. Mariusza Turniaka, p. Sławomira Odrzywół, p. Wiesława Wnuk, p. Marcina Szulca.

Do zobaczenia w sobotę!