Krótka przerwa Czarnych, czyli kilka słów o planie przygotowań

Nasi zawodnicy nie będą cieszyć się długą przerwą. Niebawem drużyna wróci do regularnych treningów. Trener Szulc zaplanował też cztery mecze kontrolne, a wszystko to już za trzy tygodnie.

Treningi Czarni rozpoczną we wtorek, 11 lipca. Kolejne zaznaczone są w kalendarzu w zakładce ,,Dla zawodników". Kalendarz znajdziecie też klikając tutaj. Na poniższym zdjęciu zaznaczone zostały treningi i sparingi przewidziane na lipiec.

Poza częstymi treningami Czarnych czekają cztery mecze kontrolne. Pierwszy z nich odbędzie się już 22 lipca, a naszym rywalem będzie reprezentant sieradzkiej okręgówki Unia Sulmierzyce.

W środę, 26 lipca czeka nas sparing z LKS Mierzyn, a w sobotę zmierzymy się z MLKS Konopnica.

Ostatnim sparingpartnerem jest Astoria Szczerców. Datę meczu ustalono na 5 sierpnia. W kolejny weekend wystartują rozgrywki ligowe.

Czarni nie zamierzają próżnować przed nowym sezonem. Widać to już patrząc na napięty plan przygotowań. Należy uwzględnić jeszcze turnieje w jakich nasza drużyna weźmie udział, a są to oczywiście Turniej o Puchar Wójta Gminy Rozprza oraz Puchar Polski. Wszystkie informacje o postępach w przygotowaniach do nowego sezonu będziecie mogli znaleźć na naszej stronie. Zachęcamy do pozostania na bieżąco!