Komplet punktów w przedostatniej kolejce

Zwycięstwo nad rezerwami Mechanika Radomsko to ósma z rzędu wygrana Czarnych Rozprza. Po przedostatniej kolejce klasy ,,A'' pozostajemy na czołowym miejscu tabeli i już tylko jedno spotkanie dzieli nas od osiągnięcia naszego celu.

Spotkanie rozpoczęło się z kilkunastominutowym opóźnieniem z powodu późnego przyjazdu zespołu gości. Od pierwszych chwil walka o każdą piłkę była zacięta, a napastnicy obu drużyn robili co mogli, by przedostać się z piłką w pole karne rywala. Strzelecką niemoc w naszej drużynie przełamał Kamil Szulc dopiero w 45. minucie spotkania. Podobnie jak w poprzednim meczu z Piastem Krzywanice, nasza drużyna postanowiła od razu strzelić serię goli. W doliczonym do pierwszej partii czasie gry doskonałe podanie Michała Stępnia wykorzystał Bogusz Kapliński i głową skierował piłkę wprost do siatki rywala. Tym sposobem Mechanik otrzymał nie jednego, a dwa gole ,,do szatni". Druga połowa choć waleczna, pozostała bezbramkowa. Czarnym nie udało się wykorzystać rzutu karnego podyktowanego przez sędziego w doliczonym czasie gry.

Galeria zdjęć z meczu z Mechanikiem II Radomsko