III runda Pucharu Polski: KS Niedośpielin

Poznaliśmy pary III rundy Pucharu Polski. Czarni Rozprza zmierzą się z KS Niedośpielin, szerzej znanemu naszym kibicom jako GKS Rogi.

KS Niedośpielin czyli reprezentant piotrkowskiej klasy B gr. II. Wcześniej spotkaliśmy się już czterokrotnie w spotkaniach ligowych, kiedy przez dwa sezony GKS Rogi występowały w klasie ,,A''. Po spadku do klasy ,,B'' klub zmienił nazwę na KS Niedośpielin. W sezonie 2013/2014 najpierw przegraliśmy w Niedośpielinie 4:0, by wiosną pokonać Rogi 6:0. Rok później na wyjeździe zremisowaliśmy 1:1, a w Rozprzy wygraliśmy 8:1. Po tamtym sezonie GKS Rogi ,,awansował" do klasy ,,B''.

W pierwszej rundzie Pucharu Polski KS Niedośpielin pokonał LUKS Gomunice (klasa ,,A" gr. II) 3:0, natomiast w drugiej wygrał z GUKS Gorzkowice (klasa okręgowa) 3:1. Obydwa spotkania odbyły się w Niedośpielinie.

Tym razem zmierzymy się ponownie w Niedośpielinie. Boisko, które do tej pory pozostaje dla nas niezdobyte może tym razem okaże się szczęśliwe. Spotkanie zaplanowano na środę (30.08) o godzinie 17:00.

Pozostałe pary III rundy Pucharu Polski:

KS Grocholice – Polonia Piotrków
Pilica II Przedbórz – Świt Kamieńsk
Alfa Kleszczów – Włókniarz Moszczenica
Kawaleria Tomaszów – MGKS Drzewica
Omega II Kleszczów – RKS Radomsko
Szczerbiec Wolbórz – Lechia II Tomaszów

W 4. rundzie rozgrywek zostaną dolosowane drużyny z IV ligi łódzkiej i III ligi (grupa I).