Czarni na trzecim miejscu tabeli

Trzy punkty w meczu z GUKS Gorzkowice dały nam trzy bramki Mariusza Zaora, a kolejne zwycięstwo przyczyniło się do awansu na trzecie miejsce tabeli. Na trzy kolejki przed końcem rundy Czarni utrzymują się w czołówce tabeli i z pewnością powalczą o kolejne punkty.

Wynik spotkania otworzył w 17. minucie Mariusz Zaor, któremu świetną piłkę dograł Daniel Szymczyk. Goście próbowali stwarzać zagrożenie głównie ze stałych fragmentów gry i kontrataku, jednak nasz zespół skutecznie stawiał im czoła. W 61. minucie na 2:0 podwyższył ponownie Zaor tym razem wykorzystując podanie Piotrka Laszczyka. Kwadrans później gościom udało się przełamać naszą linię obrony i Bartek Kulik musiał wyciągnąć piłkę z siatki. W końcówce podstawowego czasu gry Mariusz Zaor ustanowił wynik spotkania ponownie wykorzystując podanie jakie otrzymał od Szymczyka.

Bardzo dobre wyniki naszej drużyny cieszą i pokazują, że wszystko idzie w dobrym kierunku, a prac wkładana w przygotowanie się do każdego meczu procentuje. To jeszcze nie koniec jesiennych zmagań, ale Czarni na pewno powalczą o utrzymanie obecnej pozycji do końca rundy.