Czarni na fali, Juvenia bez cienia szansy

Żadnych złudzeń nie pozostawili Juvenii Czarni, co do tego, kto rozdaje karty w tym spotkaniu. W sobotnim sparingu zespół z Wysokienic musiał przełknąć gorycz porażki, która niewątpliwie bolała bardzo. Czarni w Tomaszowie triumfowali aż 7:1!

O sile Czarnych rywal, zajmujący czołowe miejsce w skierniewickiej klasie okręgowej, przekonał się już na początku spotkania. Jako pierwszy bramkę Juvenii zaatakował Kamil Szulc i dał prowadzenie naszej drużynie. Kilka minut później przewagę podwyższył jeden z zawodników testowanych, występujących w tym spotkaniu w barwach Czarnych. Do przerwy zdołał ponownie wstrzelić się Szulc, ustalając wynik pierwszej połowy na 3:0.

Druga część spotkania rozpoczęła się dla nas od starty bramki, która padła po błędzie bramkarza naszego zespołu. Warto podkreślić, że między słupkami w sobotę stał Tomasz Pisarek, na co dzień pomocnik w drużynie Czarnych. To jednak jeszcze bardziej zmotywowało zawodników z Rozprzy, a stracona bramka to oczywiście tylko wypadek przy pracy. Szybko odpowiedział Kamil Szulc, zmieniając wynik na 4:1. Kilka chwil później swoją szansę wykorzystał drugi zawodnik testowany przez trenera Szulca w tym sparingu i podwyższył przewagę. Następnie na 6:1 strzelił Kuba Turniak, a wynik spotkania ustalił Michał Stępień w 80. minucie.

Niewątpliwie można być zadowolonym ze stanu przygotowań Czarnych. Doskonale spisują się wszyscy zawodnicy, także Ci, którzy w barwach klubowych dopiero zaczynają stawiać pierwsze kroki. Teraz przed Czarnymi kolejny trudny, ale ciekawy sparing - niedzielnym sparingpartnerem będzie Świt Kamieńsk.