Analiza Przeciwnika #8: LUKS Gomunice

Wielkimi krokami zbliża się inauguracyjny mecz z LUKS Gomunice. Trwają już ostatnie przygotowania do sobotniego startu klasy ,,A''. Tradycyjnie - przeanalizowaliśmy dla Was naszego przeciwnika.

LUKS Gomunice obecnie zajmuje 11. miejsce tabeli z dorobkiem 13 punktów. W rundzie jesiennej zwyciężali czterokrotnie (LKS Mierzyn 1:2, LKS Polonia Gorzędów 1:4, KS Victoria Żytno 3:2, Mechanik Radomsko 4:3), raz remisowali (Piast Krzywanice 3:3) i siedmiokrotnie przegrywali (Czarni Rozprza 1:4, Victoria Woźniki 0:2, LKS Wola Krzysztoporska 4:2, LKS Start Niechcice 0:5, LKS Astoria II Szczerców 3:0, LKS Omega II Kleszczów 1:8, LZS Motor Bujniczki 3:0). Zdołali oddać 20 celnych strzałów do bramki przeciwników, przeciwnicy zaś do bramki LUKS'u trafiali 39 razy. Daje nam to ujemny bilans bramkowy -19.

Jak wyglądały spotkania z Gomuniczanami na przestrzeni ostatnich lat? Zacznijmy od przypomnienia jesiennego meczu w Gomunicach, kiedy to po bramkach Bogusza Kaplińskiego, Konrada Kulika, Kamila Szulca i Łukasza Szurgota Czarni wygrali 4:1. Rok wcześniej jesienią w Rozprzy odnieśliśmy porażkę 1:0, by wiosną w Gomunicach wygrać 4:1. Wyniki spotkań ligowych rozegranych w ostatnich trzech latach prezentujemy w formie poniższej tabeli.

sezon w Rozprzy w Gomunicach
2016/2017 ? 1:4
2015/2016 0:1 1:4
2014/2015 4:1 3:1
2013/2014 0:0 0:4

Bilans wyników dla Czarnych prezentuje się następująco: 4 zwycięstwa, 1 remis, 2 porażki.

Ostatni ligowy mecz w rundzie jesiennej LUKS Gomunice rozegrał z Motorem Bujniczki. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Motoru 3:0.

W przerwie zimowej Gomuniczanie nie próżnowali. Rozegrali aż 6 meczów kontrolnych. Wyniki osiągnięte przez drużynę prowadzoną przez p. Łukasza Lottko prezentujemy poniżej.

LUKS Gomunice - Polonia Gorzędów 1:0
LUKS Gomunice - Victoria Żytno 0:0
LUKS Gomunice - KS Niedośpielin 1:1
LUKS Gomunice - Alfa Kleszczów 5:3
LUKS Gomunice - Pilica II Przedbórz 3:1
Omega II Kleszczów - LUKS Gomunice 4:2

Bilans meczów kontrolnych: 3 zwycięstwa, 2 remisy, 1 porażka.

Choć do tej pory nasi zawodnicy osiągali lepsze wyniki grając z LUKS'em na wyjeździe, to udowodnili też, że potrafią pokonać ich również w Rozprzy. Jakim rezultatem zakończy się sobotnie spotkanie? Czy Rozprza pozostanie niezdobyta dla Gomunic? Miejmy taką nadzieję. Jedno jest pewne - ten mecz będzie wspaniałym piłkarskim widowiskiem, a atmosfera jak za każdym razem będzie niesamowita.

Mecz odbędzie się w sobotę (18.03.2017r.) o godz. 15:00 w Rozprzy.

Gorąco zapraszamy!