Analiza Przeciwnika #19: MGKS Drzewica

Przed nami 4. kolejka ligowych zmagań, a w niej naszym rywalem będzie MGKS Drzewica. Czarni powalczą z nim o pierwsze ligowe punkty. Drużyna już gotowa, a wy? Nie? To zapraszamy na analizę przeciwnika!

MGKS Drzewica, czyli kolejny mocny przeciwnik. Aktualnie plasują się na drugim miejscu tabeli z kompletem zwycięstw. Są jedną z dwóch drużyn, która do tej pory nie oddała rywalom nawet punktu. Drzewica zdobyła łącznie już 6 goli, ale nie straciła jeszcze żadnego. Jest jedyną drużyną, która może poszczycić się czystym kontem.

Do tej pory pokonała kolejno Włókniarza Moszczenica 2:0, Olimpię Załężna Wola 0:3 i Start Lgotę Wielką 1:0. Świetnie wypadła w Pucharze Polski eliminując w II rundzie WOY Bukowiec Opoczyński (klasa B) po zwycięstwie 4:1 i Relax Czerniewice (A klasa) w III rundzie po wygranej 7:0.

Również dobrze zaprezentowała się Drzewica w poprzednim sezonie. Zakończyła rozgrywki na 4. miejscu tabeli z 45. punktami na koncie, na które złożyło się 13 zwycięstw, 6 remisów i 7 porażek.

W minionym sezonie w Drzewicy Czarni ulegli 3:1, natomiast wiosną w Rozprzy padł remis 1:1

Czarni liczą na przełamanie w meczu z Drzewicą. Ale czy uda im się urwać rywalom choć punkt? O tym przekonamy się już jutro. Bądźcie z nami na stadionie w Rozprzy o 16:30. Do zobaczenia!