Analiza Przeciwnika #17: Omega II Kleszczów

Już jutro czeka nas kolejny ligowy pojedynek o punkty. Tym razem sprawdzimy się w meczu z Omegą II Kleszczów na boisku rywala. Przygotowując się do spotkania przeanalizowaliśmy naszego przeciwnika.

Omega II Kleszczów aktualnie plasuje się na 9. miejscu tabeli z dorobkiem 25. punktów, na które złożyło się 7 zwycięstw (Szczerbiec Wolbórz 6:1, Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 2:1; 0:1, Start Lgota Wielka 5:0, GUKS Gorzkowice 2:1, Włókniarz Moszczenica 5:0, Zapał Krzętów 2:1), 4 remisy (Świt Kamieńsk 1:1, Czarni Rozprza 3:3, MGKS Drzewica 1:1, Szczerbiec Wolbórz 1:1) i 8 porażek (Astoria Szczerców 3:1; 0:3, Zapał Krzętów 2:1, Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki 0:2, RKS Radomsko 4:2, Polonia Piotrków Trybunalski 3:0, Start Lgota Wielka 8:1, Świt Kamieńsk 3:1). W tym sezonie zespół zdobył 35 goli, stracił 38. Daje to ujemny bilans na poziomie - 3.

Jesienią spotkanie Czarnych z Omegą zakończyło się remisem 3:3. Z Kleszczowem spotykaliśmy się również w minionym sezonie w klasie ,,A", kiedy to obie nasze drużyny walczyły o awans do klasy okręgowej. Przypomnijmy, że finalnie to nasz zespół awansował bezpośrednio z pierwszego miejsca tabeli, a zespół z Kleszczowa zdołał wywalczyć awans w barażach. Rok temu w Rozprzy wygraliśmy 2:1, natomiast w Kleszczowie padł remis 3:3.

W ostatnim ligowym meczu Omega II Kleszczów przegrała ze Świtem Kamieńsk 3:1 na wyjeździe.

Analizując mecze Omegi w oczy rzuca się przede wszystkim diametralna różnica w wynikach osiąganych na własnym boisku i spotkaniami rozgrywanymi na wyjeździe. Grając u siebie Omega zwyciężała aż 6 razy, zaledwie 3 razy przeciwnikom udało się wywieźć z Kleszczowa punkty (raz remisując i dwa razy wygrywając). Znacznie gorzej wyglądają wyniki drużyny w meczach wyjazdowych. Zespół z Kleszczowa zaliczył bowiem aż 6 porażek, jedynie raz zwyciężył i trzykrotnie zremisował.

Mając na uwadze dobrą dyspozycję Omegi Kleszczów na własnym boisku możemy przypuszczać, że mecz będzie zacięty, a kibice będą mogli obejrzeć prawdziwe piłkarskie widowisko. Tym bardziej zachęcamy Was do wsparcia naszej drużyny w walce o 3 punkty!

Mecz odbędzie się w niedzielę (6.05.18r.) o godzinie 13:00 w Kleszczowie.

Pozostałe spotkania 20. kolejki klasy ,,O'':

(sobota - 5 maja)
16:00 - Astoria Szczerców - Lechia II Tomaszów