Analiza Przeciwnika #16: LKS Zapał Krzętów

Już za kilkanaście godzin usłyszymy gwizdek rozpoczynający mecz 19. kolejki piotrkowskiej klasy okręgowej pomiędzy Czarnymi Rozprza a Zapałem Krzętów. W ramach przygotowań do sobotniego starcia przeanalizujmy naszego przeciwnika.

Zapał Krzętów - drużyna dobrze znana naszym piłkarzom i kibicom. Choć na pozór ilość zdobytych punktów w pojedynkach z Krzętowem pozwala wskazać naszą drużynę jako faworyta tego spotkania, to wielokrotnie mecze pozostawały nierozstrzygnięte, a Czarni musieli walczyć o zdobycie choć jednego punktu.

Aktualnie Zapał Krzętów zamyka tabelę klasy okręgowej. Plasuje się na jej 13. pozycji a za nim znajduje się jedynie Kawaleria Tomaszów Mazowiecki. W 17. meczach udało mu się zdobyć zaledwie 7 punktów wychodząc zwycięsko z dwóch spotkań (Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 1:0, Omega II Kleszczów 2:1) i raz remisując (Szczerbiec Wolbórz 0:0). Aż 14 razy drużyna z Krzętowa musiała przełknąć gorycz porażki w rozgrywkach ligowych w tym sezonie (Astoria Szczerców 1:8, Szczerbiec Wolbórz 3:2, Start Lgota Wielka 5:2; 0:3, Czarni Rozprza 1:5, GUKS Gorzkowice 5:0, MGKS Drzewica 1:5, Lechia II Tomaszów Mazowiecki 7:1, RKS Radomsko 0:3, Włókniarz Moszczenica 7:1, Polonia Piotrków Trybunalski 2:4, Świt Kamieńsk 4:1, Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 2:0, Omega II Kleszczów 2:1). Zdobyła 14 goli, straciła 64. Daje to bilans na poziomie -48. Tydzień temu Zapał przegrał z Lgotą Wielką 0:3.

Jesienią Czarni wygrali w Krzętowie aż 5:1. W poprzednich latach, kiedy nasze drużyny spotykały się na boiskach w ramach rozgrywek klasy ,,A'' gr. II, Czarni wygrali 2 z tych pojedynków i 4 z nich zremisowali. Nie odnotowali porażki.

Wyniki z poprzednich lat przedstawia poniższa tabela.

sezon w Rozprzy w Krzętowie
2017/2018 - 1:5
2015/2016 0:0 2:2
2014/2015 4:2 2:2
2013/2014 0:0 1:4

Analizując powyższą tabelę możemy zauważyć, że w zarówno w Rozprzy jak i w Krzętowie dwukrotnie mecze zakończyły się remisami. Podczas gdy w Rozprzy wygraliśmy z Zapałem raz, w Krzętowie osiągnęliśmy to już dwa razy.

Aktualna sytuacja Zapału Krzętów i analiza wyników spotkań z poprzednich lat pozwala jasno stwierdzić, że to nasza drużyna jest faworytem tego spotkania. Jednak jak już wspomnieliśmy rywale z Krzętowa nie oddają punktów łatwo i potrafią zaskoczyć przeciwnika dobrą dyspozycją. Co pokażą jutro? I czy spotkanie i tym razem zakończy się korzystnym dla nas wynikiem? Tego oczywiście sobie życzymy, a przekonamy się o tym już za kilkanaście godzin.

Mecz odbędzie się w sobotę (28.04.2018 roku) o godzinie 17:00 w Rozprzy.

Pozostałe spotkania 19. kolejki klasy ,,O'':

(sobota - 28 kwietnia)
15:00 - Start Lgota Wielka - Omega II Kleszczów
15:00 - RKS Radomsko - Polonia Piotrków
17:00 - GUKS Gorzkowice - Szczerbiec Wolbórz
17:00 - MGKS Drzewica - Astoria Szczerców

(niedziela - 29 kwietnia)
15:00 - Lechia II Tomaszów - Świt Kamieńsk
17:00 - Włókniarz Moszczenica - Kawaleria Tomaszów